O Kancelarii

Kancelaria Doradcy Podatkowego Sławomir Wójtowicz

⇒Początki naszej Kancelarii sięgają roku 1993. Od tego czasu zajmujemy się pomocą
i doradzaniem w zakresie podatków i finansów. Pomogliśmy już setkom firm, które dzięki współpracy z nami poprawiły i nieustannie podnoszą swoje wyniki finansowe.

⇒Kancelaria to nie tylko zewnętrzna firma zajmująca się kontaktem z urzędami, lecz również wsparcie merytoryczne i wyszukiwarka najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

⇒W Kancelarii zatrudnionych jest aktualnie 11 osób w pełnym wymiarze czasu pracy. Są to osoby z wyższym lub średnim wykształceniem ekonomicznym.Posiadają one wykształcenie z dziedziny rachunkowości uprawniające do otrzymania certyfikatu księgowego nadawanego przez Ministra Finansów.

⇒Kancelaria Doradcy Podatkowego Sławomir Wójtowicz jest Autoryzowanym Partnerem CDN Comarch i dodatkowo oferuje pomoc w zakresie obsługi informatycznej i komputerowej firm i instytucji.

⇒Kancelaria posiada zawartą umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotów wykonujących doradztwo podatkowe za szkody wyrządzone przy wykonaniu czynności doradztwa podatkowego z sumą gwarancyjną 100 000,00 zł.

⇒Kancelaria posiada również ubezpieczenie odpowiedzialności karno – skarbowej z sumą gwarantowaną w wysokości 250 000,00 zł. zobacz polisę,

Przewiń do góry